top of page

Moje malarstwo

Jestem artystką z pasji. Brałam udział w wystawie Paradise w Galerii M.A.D.S w Mediolanie oraz w Nowym Jorku w 2021 roku. Jako uzupełnienie mojego malarstwa powstała kompozycja muzyczna „Spring” Alexandra Margina.

Zostałam wyróżniona Międzynarodową Nagrodą Caravaggio w Muzeum Nauki i Techniki im. Leonarda da Vinci w Mediolanie. Brałam udział w projekcie Anthology V w Fine Arts Circle w Madrycie w 2022 roku. W roku 2023 moje prace ukażą się w World Art Guide, który wydaje szwedzka organizacja Bellamonti Art.

 

Obraz Best Laid Schemes został wystawiony w Gomis Palace MEAM Gallery w Barcelonie w listopadzie 2022 roku. W tym samym roku mój obraz Silver Moon otrzymał nagrodę The Best Modern and Contemporary Artists London Prize. Dzieło Wave of Universe można było zobaczyć na wystawie w The Espacio Gallery w Londynie w grudniu 2022 roku.

 

Obraz Energia został nagrodzony Międzynarodową Nagrodą Donatello w 2022 roku, która pojawi się w sztuce. tom CONTEMPORARY Celebrity Masters in 2023.

 

Podczas Festiwalu w Cannes moje obrazy Best Laid Shames i Silver Moon zostaną wyeksponowane na targach Art Basel w Szwajcarii w 2023 roku.

bottom of page